Beyond Medusa’s Gate

VIDEO
GALÉRIA
O HRE

Vitajte v Animuse.

Grécko, 445 p.n.l. v dobe veľavravných filozofov, nemilosrdných bohov a veštcov predpovedajúcich smrť. Niekde na Peloponézskom poloostrove, v rozsiahlej jaskyni v Egejskom mori, bol ukrytý starý artefakt. Mohla by to byť legendárna loď Argonautov.

Pomocou simulačného programu Animus a našej databázy uchovaných genetických informácii Vás pošleme späť do Grécka. Ak existuje, tak ju nájdite.

Beyond Medusa’s Gate nie je videohra. Je to úniková hra vsadená do sveta Assassin’s Creed Oddysey vo virtuálnej realite. Zažijete dobrodružstvo, ako keby ste naozaj boli v roku 445 pred Kristom v starovekom Grécku. Nikdy nie sami, ale ako súčasť tímu (2 alebo 4 hráči) sa stanete hrdinami a zažijete situácie, ktoré by boli veľmi nebezpečné, alebo nemožné v reálnom živote. Tu však budú úplne bezpečné. Vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Blue Byte. Ďalšia generácia zážitkov vo virtuálnej realite.

REZERVÁCIA: 0905 702103

 

Dobre vedieť:

Hru je možné hrať v anglickej alebo nemeckej zvukovej verzii. Ak ani jeden z týchto jazykov neovládate, nevadí. Žiadne hádanky ani úlohy nevyžadujú počúvať alebo čítať. O príbehu Vám povieme pri úvodnej inštruktáži.

Pre túto hru si rezervujte čas približne 80 – 90 minút. Doba samotnej hry (čas na jej vyriešenie) je maximálne 60 minút, avšak v tomto čase nie je započítaná inštruktáž, úvod a záver hry.

Najprv Vám doporučujeme zahrať si hru Escape The Lost Pyramid.

NÁROČNOSŤ

Stredná

TRVANIE

60 minút

POČET HRÁČOV

2 alebo 4

ÚSPEŠNOSŤ

75%