Cosmos

VIDEO
GALÉRIA
O HRE

Cez tmavý portál vstúpila do našej galaxie čierna diera a začína ju kompletne pohlcovať. Ty, spolu so svojim super tímom sa prostredníctvom najnovšej technológie teleportujete do vesmírnej stanice Eden. Každý bude v tele svojho avatara. Špeciálne kozmické skafandre Vám poskytnú isté zručnosti a kyslík na 60 minút.

Všetci spoločne musíte zistiť, ako sa skafandre používajú a riešiť problémy, ktoré sa Vám postavia do cesty. Lietajte v nulovej gravitácii, laserom ničte nepriateľov a pomocou telekinézy pohybujte s predmetmi. Uzavrite tmavý portál, zachráňte Zem a vráťte sa! Na splnenie Vášho poslania bude nevyhnutná komunikácia a vzájomná spolupráca celého tímu. Dajte si pozor – čierna diera sa blíži!

Spoliehame na Vás a dúfame, že sa Vám podarí vrátiť späť na Zem – nažive!

REZERVÁCIA: 0905 702103

 

Dobre vedieť:

Hru je možné hrať v českej, anglickej alebo nemeckej zvukovej verzii.

Nepoužívajú sa herné ovládače, pohyby Vašich rúk sú prenesené do hry.

V tejto hre hráči celý čas sedia na stoličkách, pohyb (lietanie v beztiažovom priestore) je iba virtuálny v prostredí hry – zamierite ruky na cieľ a Váš mozog sa postará o ostatné.

Pre túto hru si rezervujte čas približne 80 – 90 minút. Doba samotnej hry (čas na jej vyriešenie) je maximálne 60 minút, avšak v tomto čase nie je započítaná inštruktáž, úvod a záver hry.

NÁROČNOSŤ

Stredná

TRVANIE

60 minút

POČET HRÁČOV

2 - 4

ÚSPEŠNOSŤ

79%