Escape The Lost Pyramid

VIDEO
GALÉRIA
O HRE

Vitajte v Animuse

Február 1928. Expedícia pod vedením sira Beldona Frye zmizla niekde na Sinajskom polostrove. Boli štyria a desiatky domorodých nosičov. Hľadali stratenú pyramídu Nebky… alebo presnejšie: “niečo” čo sa v nej malo ukrývať. Odvtedy ich nikto viac nevidel.

Pomocou simulácie zrekonštruovanej vďaka vzorkám ich DNA sa Váš tím ocitne v koži týchto dobrodruhov. Zistite, čo sa stalo s expedíciou. Ale hlavne – nájdite objekt po ktorom pátrali.

Úniková hra vsadená do sveta Assassin’s Creed Origins vo virtuálnej realite. Zažijete dobrodružstvo, ako keby ste naozaj boli v roku 1928 v gigantickej pyramíde Nebka. Nikdy nie sami, ale ako súčasť tímu (2 alebo 4 hráči) sa stanete hrdinami a zažijete situácie, ktoré by boli veľmi nebezpečné, alebo nemožné v reálnom živote. Tu však budú úplne bezpečné. Vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Blue Byte. Ďalšia generácia zážitkov vo virtuálnej realite.

REZERVÁCIA: 0905 702103

 

Dobre vedieť:

Hru je možné hrať v anglickej alebo nemeckej zvukovej verzii. Ak ani jeden z týchto jazykov neovládate, nevadí. Žiadne hádanky ani úlohy nevyžadujú počúvať alebo čítať. O príbehu Vám povieme pri úvodnej inštruktáži.

Pre túto hru si rezervujte čas približne 80 – 90 minút. Doba samotnej hry (čas na jej vyriešenie) je maximálne 60 minút, avšak v tomto čase nie je započítaná inštruktáž, úvod a záver hry.

NÁROČNOSŤ

Ľahká

TRVANIE

60 minút

POČET HRÁČOV

2 alebo 4

ÚSPEŠNOSŤ

96%