Mind Horror

VIDEO
GALÉRIA
O HRE

Sériový vrah známy pod menom Silent Man uniesol dieťa a skrýva ho na neznámom mieste. Bol síce zadržaný, ale smrtiace ochorenie mozgu ho priviedlo do kómy. Teraz je na rade Váš tím kybernetických detektívov. Musíte vstúpiť do mysle Silent Mana, aby ste v nej objavili kľúčovú informáciu – polohu uneseného dieťaťa.

Musíte vyriešiť diabolské hádanky, odhaliť najtemnejšie tajomstvá sériového vraha a vyhli sa pokusom “monštier z mysle” aby Vás zabili a odstránili. Na splnenie Vášho poslania bude nevyhnutná komunikácia a vzájomná spolupráca celého tímu. Máte maximálne 1 hodinu na dokončenie všetkých úloh než dôjde k strate spojenia a Vy by ste sa stratili tiež. Veľa šťastia, detektívi!

REZERVÁCIA: 0905 702103

 

Dobre vedieť:

Hru je možné hrať v českej, anglickej alebo nemeckej zvukovej verzii.

Nepoužívajú sa herné ovládače, pohyby Vašich rúk sú prenesené do hry.

V tejto hre hráči celý čas sedia na stoličkách, pohyb je iba virtuálny v prostredí hry – zamierite ruky na cieľ a Váš mozog sa postará o ostatné.

Pre túto hru si rezervujte čas približne 80 – 90 minút. Doba samotnej hry (čas na jej vyriešenie) je maximálne 60 minút, avšak v tomto čase nie je započítaná inštruktáž, úvod a záver hry.

NÁROČNOSŤ

Ľahká

TRVANIE

60 minút

POČET HRÁČOV

1 - 4

ÚSPEŠNOSŤ

99%