Prince of Persia The Dagger Of Time

VIDEO
GALÉRIA
O HRE
Hra patrí do trilógie Prince of Persia: Sand of Time, Warrior Within, The Two Thrones. Hráči sú Kaileenou zavolaní do Pevnosti času, aby zastavili Zlomyseľného Magiho. Kaileena opäť pre Vás vytvorí dýku času, vďaka ktorej sa budete môcť dostať do komnaty presýpacích hodín a použiť ju k zneškodneniu Magiho.

 

The Dagger of Time nie je videohra. Je to úniková hra vsadená do sveta Prince of Persia vo virtuálnej realite. Nikdy nie sami, ale ako súčasť tímu (2 alebo 4 hráči) sa stanete hrdinami a zažijete situácie, ktoré by boli veľmi nebezpečné, alebo nemožné v reálnom živote. Tu však budú úplne bezpečné. Vyvinuté spoločnosťou Ubisoft Blue Byte. Ďalšia generácia zážitkov vo virtuálnej realite.

REZERVÁCIA: 0905 702103

 

Dobre vedieť:

Hru je možné hrať v anglickej alebo nemeckej zvukovej verzii. Ak ani jeden z týchto jazykov neovládate, nevadí. Žiadne hádanky ani úlohy nevyžadujú počúvať alebo čítať. O príbehu Vám povieme pri úvodnej inštruktáži.

Pre túto hru si rezervujte čas približne 80 – 90 minút. Doba samotnej hry (čas na jej vyriešenie) je maximálne 60 minút, avšak v tomto čase nie je započítaná inštruktáž, úvod a záver hry.

Najprv Vám doporučujeme zahrať si hry Escape The Lost Pyramid a Beyond Medusa´s Gate.

NÁROČNOSŤ

Ťažká

TRVANIE

60 minút

POČET HRÁČOV

2 alebo 4

ÚSPEŠNOSŤ

60%